T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Stratejik plan ve 2019 yılı Degerlendirme toplantısı yapıldı

Yayın Tarihi : 15.1.2020

​​Uzun vadeli ve geleceğe dönük bir bakış açısıyla, kaynak tahsisinin önceliklere dayandırılmasına ve hesap verme sorumluluğuna rehberlik etmek üzere hazırlanmış olan “Aksaray İli Tarım ve Kırsal Kalkınma Stratejik Planı” 2015-2019 yılları arasında hayata geçirilmiştir.

İlgili yıllar arasında uygulanan ve  İl Müdürlüğümüz çalışmalarında rehber olan Stratejik Planın Değerlendirme Toplantısı İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonu’nda İl Müdürümüz Bülent SAKLAV başkanlığında, İl Müdür yardımcılarımız, Şube ve İlçe Müdürlerimiz ile konu uzmanı personellerimizin katılımları ile gerçekleştirilmiştir.

Toplantı İl Müdürümüz Bülent SAKLAV’ın açılış konuşmaları ile başlamış daha sonra İlçe ve Şube Müdürlerimizin başarılı geçen 2019 yılı ve Stratejik Plan ile ilgili değerlendirme sunumları ile devam etmiştir.

Toplantı sonunda İl Müdürümüz Bülent SAKLAV “Aksaray İli Tarım ve Kırsal Kalkınma Stratejik Planı’nı,  mesai mefhumu gözetmeksizin uygulamaya çalışan, Bakanlığımızın görevleri dışında buraya da vakit ayıran ve beş yıl sonunda Stratejik Plan’da bulunan faaliyetleri çok büyük bir oranda gerçekleştiren tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonra da amacımız Aksaray üreticisine hizmet etmektir. Üretici odaklı ve sorun çözen, devletimizin sıcak yüzünü kurumumuzdan hizmet alan tüm paydaşlarımıza gösteren bir anlayışla Bakanlığımız Politikaları çerçevesinde çalışmaya devam edeceğiz.  2020 yılında da amacımız çiftçimize, üreticimize başarılı geçirdiğimiz 2019 yılından daha iyi kalitede bir hizmet vermektir. İnşallah bunu da çok çalışarak başaracağız. Bu düsturda emeğini esirgemeyecek tüm mesai arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.” Dedi.